• MENU

  • UWAGA:
    Prace znajdujące sie w mojej ofercie są jedynie wzorami prac, które mogą posłużyc jako pomoc w przygotowaniu się do ustnej matury z języka polskiego.
    Jednocześnie informuję, iż nie biorę odpowiedzialności za przedstawianie wzorów prac jako własnych i za konsekwencje prawne jakie się z tym wiążą.
    Korzystając z serwisu prezentacje.wordpress.com/ użytkownicy wyrażają zgodę na przestrzeganie tych warunków.
  • Linki:

  • Reklamy

Wzór pracy maturalnej taniej o 20% ? Tak ale tylko do 30 września !

Nie oszukujmy się, nie da się stworzyć dobrego wzoru prezentacji maturalnej w dwa dni. Gdyby tak było czy program nauczania przewidywał by na to aż tyle czasu – całą ostatnią klasę szkoły średniej ?

Każdy z nas to wie, jednak z drugiej strony kilkuletnie doświadczenie w pracy z maturzystami podpowiada mi, że przez pierwsze kilka miesięcy roku szkolnego zainteresowanie prezentacjami maturalnymi jest dość małe. Nic w tym dziwnego, nauki i pracy związanej z innymi przedmiotami jest co nie miara. W ten sposób o konieczności napisania pracy maturalnej z polskiego większość abiturientów przypomina sobie dopiero w ostatnich miesiącach i okres ten jest bardzo ciężki również dla mnie. Mimo najlepszych chęci nie jestem w stanie pomóc wszystkim…

A warto pomyśleć wcześniej o przygotowaniu własnej prezentacji maturalnej. Choćby dlatego, aby dobrze nauczyć się jej tekstu, zapoznać się dokładniej z użytymi w bibliografii lekturami, po prostu mieć wszystko dobrze opanowane.

Aby pomóc Wam w podjęciu decyzji o wcześniejszym zaopatrzeniu się we wzór pracy maturalnej przygotowałam specjalną promocję. Akcja ta potrwa jedynie do 30 września i polegać będzie na obiżce cen wzorów prezentacji o 20% !

W ten sposób cena wzoru pracy spada z 200 do 160 zł a wzoru pracy razem z prezentacją multimedialną z 250 zł na 200 zł.

A zatem, zapraszam przezornych !

Skontaktuj się ze mną

Powrót na stronę główną

Reklamy