• MENU

 • UWAGA:
  Prace znajdujące sie w mojej ofercie są jedynie wzorami prac, które mogą posłużyc jako pomoc w przygotowaniu się do ustnej matury z języka polskiego.
  Jednocześnie informuję, iż nie biorę odpowiedzialności za przedstawianie wzorów prac jako własnych i za konsekwencje prawne jakie się z tym wiążą.
  Korzystając z serwisu prezentacje.wordpress.com/ użytkownicy wyrażają zgodę na przestrzeganie tych warunków.
 • Linki:

 • Reklamy

Lubus.s11.pl – pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych

Twórcy projektu Lubus.s11.pl – Rozwiązywanie zadań naprawdę nieźle sobie poczynają. Gdy zwrócili się do mnie z prośbą o wymianę linkami pomiędzy naszymi serwisami miałam mieszane uczucia. Szybko zmieniłam zdanie gdy zobaczyłam ich stronę.

Zadania

Na pierwszy rzut oka kolejny portal oferujący pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych z chemii, matematyki czy fizyki. Jednak tym, co przyciągnęło mój wzrok były niespotykane nigdzie indziej warunki współpracy:

 • najszybszy czas realizacji – jeszcze tego samego dnia, pod warunkiem, że zamówienie zostanie złożone przed godziną 20:00. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu skryptu przypominającego koszyk w sklepie internetowm oraz dzięki wdrożeniu szybkich płatności, przez co nie trzeba czekać na zaksięgowanie przelewu na koncie bankowym serwisu. Zbędne jest również skanowanie i wysyłanie dowodu wpłaty. Wszystko odbywa się automatycznie a przy tym sprawnie. Ode mnie „5 z plusem”.
 • gwarancja zwrotu 200% sumy zapłaconej za rozwiązanie zadania w przypadku popełnienia pomyłki przez ekipę z Lubus.s11.pl. Wystarczy wypełnić specjalny formularz reklamacyjny i czekać aż pieniądze zostaną zwrócone.
  Z tak odważnym rozwiązaniem nie spotkałam się naprawdę nigdzie do tej pory.
Podsumowanie:

„Lubus.s11.pl – rozwiązywanie zadań” to moim zdaniem bardzo interesujący projekt, któremu wróżę ciekawą przyszłość.
Jako humanistka niezbyt przepadająca za przedmiotami ścisłymi, mogę tylko żałować, że za czasów gdy chodziłam do szkoły nie miałam do dyspozycji takiej pomocy jak Lubus.s11.pl !

Reklamy