• MENU

  • UWAGA:
    Prace znajdujące sie w mojej ofercie są jedynie wzorami prac, które mogą posłużyc jako pomoc w przygotowaniu się do ustnej matury z języka polskiego.
    Jednocześnie informuję, iż nie biorę odpowiedzialności za przedstawianie wzorów prac jako własnych i za konsekwencje prawne jakie się z tym wiążą.
    Korzystając z serwisu prezentacje.wordpress.com/ użytkownicy wyrażają zgodę na przestrzeganie tych warunków.
  • Linki:

  • Reklamy

„Prezentacje maturalne” przedstawiają: Co po maturze ???

Większość maturzystów w ostatnim roku nauki w szkole średniej poświęca się głównie gorączkowym przygotowaniom do nadchodzącego Egzaminu Dojrzałości. Nic w tym dziwnego, nauki jest bardzo wiele a czas ucieka zbyt szybko. Jednak w całym tym zgiełku nie należy zapominać o ostatecznym celu edukacji czyli ścieżce zawodowej.

Na pewno większość z Was (mam nadzieję, że zdecydowana większość) ma od dawna sprecyzowane cele zawodowe. Dla tych, którzy cały czas wahają się pomiędzy życiowymi wyborami, chciałabym dać małą podpowiedź. Opcja ta dotyczy osób zaradnych, przedsiębniorczych. A mowa o Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości i szerokich możliwościach rozwoju jakie dają każdemu, kto nie ukończył jeszcze trzydziestego roku życia. O możliwościach tych mogłabym pisać naprawdę wiele ale lepiej przedstawi to poniższa prezentacja. Poza tym, jeśli kiedykolwiek myślałeś/ myślałaś o założeniu własnego biznesu zachęcam Cię do samodzielnych poszukiwań informacji. To także forma przedsiębiorczości !

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s